46 Rajd „Miłośników Roztocza”

Impreza jest dla kadry i członków PTTK.

Termin – sobota 26 września

Odjazd autokaru z parkingu przy Lunecie o godz. 8.30,
od godz. 9.30 przejście piesze trasą: zachodni skraj Oseredka – cmentarz w Błudku – kamieniołom w Nowinach – okolice rez. Czartowe Pole – 7 km.
Ok. 11.30 odbędzie się sadzenie drzew dla przyszłych pokoleń w ramach VII Międzypokoleniowej Sztafety Turystycznej z okazji 70-lecia PTTK oraz 90-lecia PTK-PTTK w Zamościu.
Zasadzimy 90 brzóz w miejscu wskazanym przez Nadleśnictwo Józefów, przy szlakach pieszych: krawędziowym i Ziemi Józefowskiej (N 50 26.433  E 23 06.810). Sadzonki dostarczy Nadleśnictwo Józefów.
Następnie przejdziemy przez Rezerwat „Czartowe Pole” do miejsca ogniskowego.
Przy ognisku rajdowym odbędzie się: wręczenie legitymacji PTTK nowym członkom oraz legitymacji przewodnika PTTK, będą też wspomnienia z dawnych lat…
Zakończenie imprezy ok. godz. 16-tej.
Opłata za udział w rajdzie wynosi 35 zł (dla osób korzystających z autokaru).
Zgłoszenia przyjmujemy w Biurze PTTK do dnia 21 września br. Liczba miejsc ograniczona.
Na Rajdzie obowiązują przepisy sanitarne  aktualne w dniu 26 września br.

Wspomnienia z Rajdu>>>