46 Rajd Zimowy „Wzgórzami Roztocza”

Przy pięknej zimowej pogodzie po Roztoczu wędrowało 167 małych i dużych miłośników Roztocza. Rano mieliśmy piękną zimową pogodę a później pod nogami piękne roztoczańskie błoto. Na mecie piekliśmy kiełbaski, bawiliśmy się na konkursach: rzut podkową, śpiewaliśmy piosenki oraz był konkurs krajoznawczy – czy wiecie jakiego koloru jest śnieg w nocy???
Na trasach rajdowych wędrowała młodzież ze szkół: SP Nr 3, SP Nr 6, SP 8 w Zamościu oraz ze szkół w Szczebrzeszynie, Nieliszu, Złojcu i Michalowie, Słuchacze Kursu Przewodnickiego po Zamościu i Roztoczu oraz liczna grupka turystów indywidualnych, w tym Rodzice ze swoimi pociechami. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom a szczególnie opiekunom grup szkolnych.
Trasy rajdowe prowadzili przewodnicy i przodownicy turystyki pieszej: Edward, Paweł, Andrzej, Joasia, Tadeusz. Na mecie witali uczestników i ich zabawiali: Krzysztof, Andrzej i Marian. Do spotkania na Rajdzie „Spotkanie z Wiosną” na Roztoczu Wschodnim w ostatnią sobotę kwietnia br.
Serdecznie dziękujemy gospodarzom świetlicy w Stanisławowie druhom z OSP Stanisławów za pomoc przy organizacji Rajdu.