Bałtowski Kompleks Turystyczny

Park Rozrywki

Bałtowski Kompleks Turystyczny to park rozrywki zróżnicowany pod względem atrakcji i proponowanych aktywności, wśród których znajdują się między innymi:

Jurapark czyli park dinozaurów to miejsce gdzie można zobaczyć blisko 100 modeli dinozaurów naturalnej wielkości. Cała trasa została podzielona na okresy geologiczne, dzięki czemu odwiedzający mogą chronologicznie poznawać burzliwą historię rozwoju życia na Ziemi.

Muzeum Jurajskie prezentuje wystawę „Powrót do przeszłości” która zapoznaje zwiedzających z dziejami życia na naszej planecie.

Bałtowski Zwierzyniec zapewnia spotkanie z różnobarwnym światem ptaków i licznych ssaków takich jak: kuce, osły, zabawne małpki makaki i przesympatyczne surykatki.

Kino Emocji Cinema 5D to miejsce gdzie wyświetlane są filmy o różnym charakterze, dopasowane do wieku uczestników wycieczki.

Rollercoaster to bałtowska kolejka górska dostarczająca zjeżdżającym dużo radości i emocji. Atrakcja dla dzieci, które ukończyły 10 lat i mają minimum 140 cm wzrostu.

Polska w Miniaturze to miejsce prezentujące 49 miniatur (w skali 1:25) zamków i pałaców polskich przedstawionych w okresie ich świetności.

Powyższe atrakcje to tylko niektóre propozycje Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Ich wybór zostanie dostosowany do wieku uczestników wycieczki, terminu ich wizyty i dostępności poszczególnych atrakcji.

Więcej informacji na www.juraparkbaltow.pl

Ramowy program wycieczki:

Wyjazd z umówionego miejsca w godzinach porannych.

Zabawa, nauka i rozrywka na terenie Bałtowskiego Kompleksu Jurajskiego.

W trakcie pobytu obiad 2-daniowy.

Powrót w godzinach popołudniowych/wieczornych.


CENA WYCIECZKI ZALEŻNA JEST OD DOKŁADNEJ ILOŚCI UCZESTNIKÓW, OPIEKUNÓW I TERMINU JEJ REALIZACJI.

TERMIN WYCIECZKI – DO USTALENIA


Świadczenia przewidziane w programie:

  • transport autokarem klasy turystycznej,
  • opieka pilota na trasie przejazdu,
  • bilet wstępu do Bałtowskiego Kompleksu Jurajskiego,
  • opieka przewodnika na terenie kompleksu,
  • obiad dwudaniowy z napojem.

Przedstawioną propozycję można modyfikować zgodnie z życzeniem grupy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!