Nigdy nie jest za wcześnie na marzenia…

Zaplanuj swój kolejny wyjazd z PTTK.

Szanowni Państwo,

Obecna sytuacja zmusza wszystkich wielbicieli wędrowania do podróżowania palcem po mapie. Zamiast delektować się zapachem lasu i podziwiać arcydzieła architektury, oglądamy zdjęcia. Zamiast dotykać, czuć i smakować, udajemy się na wirtualne wycieczki przed ekranem komputera. Zamiast być TAM, musimy pozostać tu, w domu. Nigdy jednak nie jest za wcześnie by marzyć i wybrać miejsce do którego udamy się gdy tylko będzie bezpiecznie.

Biuro PTTK w Zamościu, z którego usług wielu z Państwa już korzystało, z przyjemnością pomoże w zaplanowaniu wycieczki do naszego miasta, na Roztocze i Lubelszczyznę, ale także do każdego zakątka naszego kraju. Dzięki gęstej sieci naszych placówek w całej Polsce oraz bogatemu, wieloletniemu doświadczeniu przygotujemy dla Państwa ofertę wycieczki szkolnej, wyjazdu zakładowego, zielonej szkoły. Na spokojnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy najlepsze rozwiązania w zależności od charakteru Państwa grupy.

Opracowane propozycje będziemy wspólnie realizować w dowolnym, wybranym przez Państwa terminie. Nie jest za wcześnie na zaplanowanie wycieczki szkolnej na jesień tego roku lub w maju – czerwcu 2021. Nie zapominajmy również o wyjazdach mikołajkowych w zimie tego roku. Czas leci szybko i odległe terminy szybką staną się obecną chwilą.

Na naszej stronie internetowej http://www.zamosc.pttk.pl/wordpress/ znajdą Państwo szeroką ofertę wycieczek krajowych i zagranicznych które realizujemy regularnie dla naszych Klientów.

Oprócz zamieszczonych programów wyjazdów krajowych i zagranicznych organizujemy również wycieczki „szyte na miarę” do dowolnych miejsc wybranych przez Państwa.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Komentowanie zamknięte.